Kullanım Şartları

DMCA.com Protection Status

Bu sitede (1Baba1Bebe.com) yer alan tüm yazı ve içerik DCMA.com tarafından korunmaktadır.İzinsiz kopyalanacak her türlü içerik yasal sorumluluk gerektirir.

1Baba1Bebe isimli bu blog sitesi Engin TOK ’a ait olup bizzat onun tarafından ve/veya kendisinin yetki verdiği blog yöneticileri tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik

1Baba1Bebe.com’da yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat Engin Tok ve misafir yazarlar tarafından 1Baba1Bebe için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

Bu yazı 1Baba1Bebe’den alınmıştır
Kaynak: 1Baba1Bebe

 

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

1Baba1Bebe.com’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

– 1Baba1Bebe.com’a gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve 1Baba1Bebe.com’un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

1Baba1Bebe.com’a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. 1Baba1Bebe.com’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

 
 
Gizlilik Politikası