Satılık 2. El Ürünler

Aşağıda listelenen ürünler satılıktır. 

Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz. 
Kargo ücreti alıcıya aittir. 

1. Cybex Aton Q Ana Kucağı 

Dünyaca ünlü Cybex marka oto koltuklarının ödüllü, yüksek güvenlikli ve test şampiyonu modeli olan Aton Q 0-13 kg ana kucağını bir sonraki yaş aralığına geçtiğimiz için artık kullanmıyoruz. Ürün 9 ay ve temiz olarak kullanılmıştır. Koltuk ile çok şükür ki herhangi bir kaza yada çarpma yaşanmamıştır. Üründe herhangi bir yırtık yada sökük yoktur.

Ürün hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz inceleme yazısını buradan okuyabilirsiniz. İkinci el ana kucağı (oto koltuğu) almak size çok mantıklı gelmiyor olabilir, bu konuda haklısınız. Ama maddi durumlar düşünülerek hiç bir güvenlik test sonucu bulunmayan, adı-markası belli olmayan, Çin malı üretimlere yönelmektense 2. el’de güvenilir bir marka ve modeli tercih etmek bence çok daha güvenli bir tercihtir. 

 

 

2. Cybex Aton Q İsofix Baza 

Aton Q ana kucağına ait isofix bazadır. Otomobilin isofix bağlantısına montajı yapılarak yüksek güvenlik ve pratiklik sağlar. İsofix bağlantı noktası ve bazalar hakkında daha detaylı bilgi almak için bu yazıyı okuyabilirsiniz.
Ürün, ana kucağını aracınıza bağlamanızda size büyük bir kolaylık ve pratiklik kazandıracak. Kullandığım süre zarfında “iyi ki almışım” dediğim ürünlerden birisi oldu. Baza temiz durumdadır. 
* Bazanın bacak kısmında ufak bir plastik aksam kırılmıştır. Bazanın çalışmasında herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. 

 

 

 

3. Mamas Papas Armadillo Flip Bebek Arabası Cybex Aton Q Adaptör 

Mamas&Papas  Armadillo Flip bebek arabalarına Cybex, Maxi Cosi ve BeSafe ana kucaklarını bağlamak için kullanılan adaptördür. Ürün sıfırından farksızdır.

 

 

 

4. Graco Pack ‘n Play Park Yatak

Yurt dışından alınmıştır. ( Graco’nun Türkiye’de satılan modelleri ile aynı model değildir.) Yenidoğan ünitesi ile doğumdan itibaren kullanıma uygundur.

Yatak temiz durumdadır. Çok kısa süre kullanıldığı için sıfır üründen farksızdır. Ürün hakkında daha detaylı bilgi için bu yazıyı okuyabilirsiniz. 

 

 

 

5. Tiny Love Maymun Adası Oyun Halısı 

Tiny Love Maymun Adası oyun halısı, oyuncakları ile birlikte temiz ve eksiksiz haldedir. Bebeğinizin motor gelişimine büyük katkı sağlayacak ödüllü bir oyun halısıdır. Daha detaylı bilgi için inceleme yazısını buradan okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

Eğer bu ürünlerden herhangi birisine ihtiyacınız var ise en kısa yoldan benimle iletişime geçebilirsiniz.
Bir sonraki listede görüşmek üzere : ) 

Bir Yanıt

  1. fikiralemi 22 Haziran 2017

Cevap Yaz

   Beni yeni yazılarda e-posta ile bilgilendir.

Hoşgeldiniz.

Yeni içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz ! 
 Abonelik için formu doldurunuz. 
ABONE OL 
Ücretsiz ve sadece size özel  Bebek Arabası Tavsiyesi almak ister misiniz ?
Tavsiye İste