Bir Güzel Sosyal Sorumluluk Projesi ; Gönül Örgüsü

          Hürrüyet Kelebek,Kızılay,Nako ve D&R’ın iş birliği ile yürütülen Gönül Örgüsü sosyal sorumluluk projesi tüm hızıyla devam ediyor.”Üşüyen çocuklar için mutluluk ören” bu güzel sosyal sorumluluk projesine katılmak için hala vaktiniz var.28 Şubat’ta başlayan ve 15 Mart’a kadar devam edecek olan proje kapsamında ördüğünüz kazak, bere, atkı gibi kıyafetleri,ihtiyacı olanlara ulaştırılmak üzere D&R mağazaları ve Kızılay’a teslim ederek sizde katkıda bulunabilirsiniz.. Bir ilmik de siz atarak üşüyen bir çocuğu mutlu edin ! 

          “Yok benim elimden gelmez böyle işler,zaten vakit azalmış istesem de yetiştiremem.” derseniz onunda kolayı var.”KELEBEK” yazıp 2868’e SMS göndererek 1 SMS karşılığında 10 TL katkıda bulunabilirsiniz.

         Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için 168 numaralı Kızılay Çağrı Merkezini arayabilir,twitter üzerinden #bendevarım etiketini takip edebilirsiniz.

         Zor şartlar altında yaşayan çocuklar için yardım eli uzatmak isteyen herkesi  Gönül Örgüsü kampanyasında ” bende varım ” demeye davet ediyoruz.Bu güzel sosyal sorumluluk projesi hem sizin hemde ihtiyacı olan güzel çocukların içini ısıtacak.

Gönül Örgüsü

Cevap Yaz

   Beni yeni yazılarda e-posta ile bilgilendir.

Hoşgeldiniz.

Yeni içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz ! 
 Abonelik için formu doldurunuz. 
ABONE OL 
Ücretsiz ve sadece size özel  Bebek Arabası Tavsiyesi almak ister misiniz ?
Tavsiye İste