Bebek Arabası Modelleri ve Fiyatları

Klasik Severler için Inglesina Pram Classica Bebek Arabası

          İnglesina firmasına ait bu model tam bir klasik! Bebeği ile birlikte nostalji yaşamak isteyenlere ve bebeği için farklı puset modelleri arayan ebeveynlere hitap ediyor.
          Romantik anneler bu bebek arabası ile küçük prens ve prenseslerine bir peri masalını yaşatabilirler.İtalyan tasarımı olan inglesina bebek arabası,üst sınıf malzeme kalitesi ve el işçiliği ile fazlasıyla göz dolduruyor.
          Görünümü her ne kadar eskiyi andırsa da kendisi günümüz ihtiyaçlarına gayet güzel karşılık verebiliyor.Ürünü Travel sistem bebek arabası ve çift yönlü bebek arabası olarak kullanabiliyorsunuz.Ayrıca bebek arabanız için sizlere farklı renk ve geniş aksesuar seçenekleri de sunuluyor.
          Tabi ki kusursuz hiç bir şey olmadığı gibi inglesina bebek arabası da kusursuz değil.Tahmin edebileceğiniz gibi bebek arabasının boyutları hiç de küçük sayılmaz.Ama neyse ki ” prens ve prensesleriniz sarayda ” bu bebek arabasını koyacak yer sıkıntısı yaşamayacaklardır ; )
          Fiyat olarak ise bu ürünü için en pahalı bebek arabaları kategorisine rahatlıkla sokabiliriz. İnglesina travel sistem bebek arabası fiyatları 4.500 TL’den başlıyor.


inglesina Bebek Arabası Modelleri


Cevap Yaz

   Beni yeni yazılarda e-posta ile bilgilendir.

Hoşgeldiniz.

Yeni içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz ! 
 Abonelik için formu doldurunuz. 
ABONE OL 
Ücretsiz ve sadece size özel  Bebek Arabası Tavsiyesi almak ister misiniz ?
Tavsiye İste